Rejoice Brno

Rejoice Brno ~ české outdoor oblečení

Čepice za lajk – vyhraj čepici Rejoice!

Čepice za lajk – vyhraj čepici Rejoice!

Kdo má pod čepicí, fandí Rejoice! Jak získat naši čepici? Jednoduše se staňte fanouškem naší Facebookové stránky. Ze všech lidí, kteří se stanou NOVĚ našimi fanoušky (udělí "to se mi líbí", případně zapnou "sledování" u facebookového profilu REJOICE shop Brno v období od 3.1.2018 do 3.2.2018), vylosujeme jednoho šťastlivce, který(á) od nás dostane zimní či letní čepici dle vlastního výběru. Jako výhru si můžete vybrat jakoukoli jednu z čepic, které máme nyní skladem na prodejně.

Pokud se chceš zapojit do soutěže, stiskni "to se mi líbí" níže.

Již našim fanouškem jste a přesto byste chtěli také soutěžit? Nezbývá, než přesvědčit Váš drahý protějšek, někoho z přátel nebo rodinu ...  vyzvěte manžela, manželku, přítele, přítelkyni, kamaráda, kamarádku, kolegy z práce, prostě všechny, aby se také přidali k přátelům Rejoice Brno. Pokud vyhrají, jistě Vám čepici každý druhý den zapůjčí ;-) Samozřejmě žertujeme, ale budeme rádi, když se kvalitní česká kopretina dostane do širšího povědomí právě i díky Vám!

Výherce či výherkyni, která od nás čepici získá, pak požádáme o fotografii se slušivou pokrývkou hlavy. Výherce chceme zveřejnit a přinést i jeho dojmy z naší čepice. Chystáme pro Vás totiž i další soutěže a je pro nás důležité, abyste věděli, že Rejoice je tu pro všechny, kteří hrají fér (více o fair play v článku "Pět důvodů, proč nakupovat v obchodu Rejoice Brno").

Rejoice Brno – 100% české outdoorové oblečení. Podívejte se do našeho e-shopu a přečtěte si pět důvodů, proč u nás nakupovat.

Těšíme se na Vás!